Fotobudka Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów
785 368 391

O nas

fotobudka na wesele wroclaw

o nas

Jesteśmy Smile Party. Zajmujemy się wynajmowaniem nowoczesnych i sprawnie działających fotobudek, które uatrakcyjnią przebieg każdej imprezy. Zagwarantujemy, że każdy na przyjęciu będzie się świetnie bawił, ponieważ będzie miał okazję wykonać zwariowane, zabawne zdjęcia. Uwiecznienie wyjątkowych chwil będzie możliwe.

Nasze fotobudki wykonują wysokiej jakości zdjęcia, do których możesz użyć zwariowane gadżety. Mogą to być różne napisy, okulary, peruki, czapki. Cokolwiek chcesz. Mogą to być również motywy związane z tematyką przyjęcia. Działamy we Wrocławiu, Wałbrzychu, Świdnicy i Dzierżonowie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Dlaczego my?
Doświadczenie

Mamy duże doświadczenie w wynajmowaniu fotobudek, które w znakomity sposób uatrakcyjniają każde przyjęcie, zarówno prywatne, jak i firmowe. Nasze fotobudki działają sprawnie.

Zaufanie

Przez cały okres działalności, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Doceniają oni wysokiej jakości fotobudki, które dostarczamy na imprezy. Świadczymy wysokiej jakości usługi, dostosowane do klienta.

Profesjonalizm

Naszym głównym celem jest uzyskanie zadowolenia klienta. Dlatego wszystkim naszym działaniom przyświeca profesjonalizm i zaangażowanie. Dokładnie wiemy, czego potrzeba, aby impreza miała dobry przebieg.

Obszar działania
Wrocław

Zajmujemy się wynajmem fotobudek na terenie Wrocławia. Jeżeli organizujesz tu imprezę, skontaktuj się z nami.

Wałbrzych

Zadbamy o to, aby każda impreza w Wałbrzychu była atrakcyjna i niezapomniana. Fotobudka to zagwarantuje.

Świdnica

Organizujesz imprezę w Świdnicy? Zadzwoń lub napisz do nas, a przyjedziemy z fotobudka pod wskazany adres.

Dzierżoniów

Fotobudki dowozimy do Dzierżoniowa. Jeżeli organizujesz tam imprezę, skontaktuj się z nami, a impreza będzie atrakcyjna.