Fotobudka Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów
785 368 391

Fotobudka Wałbrzych

fotobudka smileparty

FOTOBUDKA Smile Party

Chcesz uwiecznić wyjątkowe chwile na przyjęciu? Wystarczy, że wynajmiesz fotobudkę Smile Party, a osiągniesz ten efekt. Każde przyjęcie będzie dzięki temu atrakcyjne. Oferowane przez nas fotobudki działają w profesjonalny sposób. Drukują wysokiej jakości zdjęcia. Jest możliwość personalizacji wydruków. Tło możesz dobrać do motywu przewodniego przyjęcia. Stwórz wyjątkową atrakcję na swojej imprezie.

Atrakcja na każdą okazję

Najlepszym sposobem na to, aby uatrakcyjnić każde przyjęcie, jak i imprezę okolicznością jest fotobudka wałbrzych. Sprawdź, gdzie możesz ją wykorzystać. Zaskoczy Cię to, jak ma szerokie zastosowanie. Fotobudki użyjesz na takich przyjęciach, jak

  • Wesela
  • Przyjęcia urodzinowe
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Eventy
  • Studniówki
  • Półmetki
  • Bankiety
  • Imprezy firmowe
  • Festyny
Dlaczego my?
Gwarancja udanej zabawy

Zapewnij sobie i swoim gościom wspaniałą zabawę na każdym przyjęciu. Z naszą fotobudką osiągniesz efekty, o jakie Ci chodzi. Stworzysz wyjątkową pamiątkę, jednocześnie zapewniając świetną zabawę.

Nieograniczona ilość zdjęć

Jako jedna z nielicznych firm nie ograniczamy ilości zdjęć, jakie możesz wykonać przy użyciu wynajętej fotobudki. Kolekcjonuj dowolną ilość wspomnień z wyjątkowego wydarzenia.

Personalizacja zdjęć

Wybierz tło idealnie dostosowane do motywu przewodniego swojej imprezy. Niech zdjęcia będą integralną częścią Twojego przyjęcia. Spersonalizujemy je dla Ciebie, bez najmniejszych problemów.

Galeria internetowa

Otrzymasz dostęp do internetowej galerii, w której zostaną zgromadzone wszystkie zdjęcia wykonane podczas przyjęcia. Przeglądaj je, modyfikuj i wybieraj te, które najbardziej Ci się podobają.

Możliwość naszej fotobudki
Fotobudka

Wykonaj zdjęcia, które uwiecznią najwspanialsze chwile na Twoim przyjęciu. Stwórz pamiątkę, do której będzie się wracało z wielką przyjemnością, jeszcze przez długi czas po zakończeniu imprezy.

Videobudka

Zdjęcia to dla Ciebie za mało? Nasza fotobudka jest w stanie nakręcić także krótkie filmiki, na których będzie widać, jak Ty i Twoi znajomi świetnie się bawicie. Stwórz videopamiątkę ze swojej imprezy.

Gifbudka

Chcesz, aby zdjęcia wyglądały wyjątkowo? Skorzystaj z różnych gadżetów, które pozwolą na wykonanie zabawnych i bardzo atrakcyjnych zdjęć. Wybór gadżetów jest bardzo duży.

Greenscreen

Wybierz tło takie, które najbardziej odpowiada motywowi przewodniemu Twojej imprezy. Pozwoli to na stworzenie pamiątki idealnie wkomponowanej w tematykę przyjęcia, jakie organizujesz.

Facebook / Twitter

Wszystkie zdjęcia, które wykonasz przy użyciu naszej fotobudki możesz automatycznie wstawić na portale społecznościowe, takie jak Facebook czy Tweeter. Podziel się ze znajomymi tym, jak świetnie się bawisz.

E-mail

Chcesz pozyskać wszystkie zdjęcia, które zostały wykonane podczas imprezy? Masz taką możliwość. Prześlemy je na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Fotobudka Wałbrzych cena

Organizujesz imprezę okolicznością, przyjęcie firmowe lub event? Jeżeli chcesz, aby goście bawili się na przyjęciu bardzo dobrze i jeszcze przez długi czas je wspominali, zdecyduj się na fotobudkę. Uatrakcyjni ona przebieg każdej imprezy i pomoże uwiecznić wyjątkowe chwile. Sprawdź cennik tej wyjątkowej atrakcji.

Jak działa fotobudka?
Rezerwujesz Fotobudkę

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać jest napisanie do nas wiadomości lub zatelefonowanie, aby zarezerwować fotobudkę, która Cię najbardziej interesuje.

Przyjeżdżamy na miejsce

Przyjedziemy w dniu imprezy na wskazany adres i dyskretnie rozstawimy fotobudkę w ciągu 20 minut. Na miejscu zawsze jesteśmy przed czasem.

Wybierasz śmieszne gadżety

Skorzystaj z śmiesznych gadżetów.Na zdjęciu mogą pojawić się m.in. kolorowe peruki, okulary czy różne gadżety tematycznie związane z imprezą.

Ustawiasz się do zdjęcia

Teraz pora na przybranie atrakcyjnej pozy. Ustaw się w taki sposób, aby na zdjęciu wyjść jak najlepiej. Na Twojej twarzy obowiązkowo powinien pojawić się uśmiech. W końcu to świetna zabawa.

Pstryk! I gotowe!

Przy użyciu jednego przycisku wykonasz zdjęcie, na którym uwiecznisz siebie, jak i swoich znajomych w szampańskich nastrojach. Będzie to idealna pamiątka z imprezy.

Odbierasz  wydrukowane zdjęcie

Odbierz zdjęcia i zapewnij sobie w ten sposób wspaniałą pamiątkę, do której z wielką przyjemnością można będzie wracać.

GALERIA

Zdjęcia z naszej fotobudki

fotobudka na wesele wroclaw

fotobudka na wesele Wałbrzych

Chcesz, aby goście weselni na długo zapamiętali organizowane przez Ciebie przyjęcie? Zapewnij im moc atrakcji. Jedną z nich będzie bez wątpienia fotobudka. Dzięki niej wykonają szereg cudownych zdjęć, które Para Młoda będzie mogła przeglądać z prawdziwym wzruszeniem. Będzie to dla nich wspaniała pamiątka z tego ważnego dnia.

Fotobudki coraz częściej pojawiają się na przyjęciach weselnych, ponieważ pozwalają na wykonanie wielu ciekawych zdjęć. Para Młoda, jak i goście weselni zyskują znakomitą pamiątkę, która pozostanie z nimi przez bardzo długi czas. Warto zdecydować się na taką nowoczesną atrakcję na przyjęciu weselnym.

PAKIET WESELNY
Wynajmij fotobudkę wraz z literami LOVE i zyskaj 100zł

Fotobudka Wałbrzych

Wspaniała zabawa!

Nieodłącznym elementem każdego przyjęcia powinna być świetna zabawa. Zarówno jeżeli chodzi o imprezy prywatne, jak i firmowe. Nie da się ukryć, że fotobudka wprowadza na każde przyjęcie wspaniałą atmosferę. Sprawia, że na twarzach gości pojawia się szeroki uśmiech. Nic dziwnego. W końcu z jej pomocą można wykonać wiele zwariowanych zdjęć.

Dzięki temu, że do fotobudki dołączane są gadżety np. kapelusze, hawajskie łańcuchy, maski czy kolorowe peruki, robienie zdjęć stanie się jedną z największych atrakcji na Twoim przyjęciu. Zadbaj o to, aby każdy gość bawił się dobrze.

Atrakcja i pamiątka w jednym!

Fotobudka wałbrzych

Chcesz aby atrakcja generowała wspomnienia, do których można będzie wracać jeszcze przez długi czas po zakończeniu imprezy? Niewątpliwie te da elementy pomaga połączyć fotobudka. Daje wiele frajdy podczas wykonywania zdjęć, a jednocześnie tworzy niezwykłą pamiątkę. Zdjęcia w końcu są najlepszym sposobem na utrwalenie wspaniałych chwil.

Wprowadź fotobudkę na swoje przyjęcie. Na pewno tego nie pożałujesz, a dostarczysz gościom wiele atrakcji, które zapewnią im wspaniałą zabawę. I w dodatku zgromadzisz wspomnienia z imprezy na cudownych zdjęciach.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Działamy na terenie całego Dolnego Ślaska

Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów i Okolice

Smile Party

Telefon: 785 368 391

Email: biuro@smileparty.pl

Polub nas

Facebook

Instagram