Fotobudka Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów
785 368 391

Fotobudka Dzierżoniów

fotobudka dzierżoniów

FOTOBUDKA Smile Party

Przyjęcie z atrakcjami? Zdecydowanie jest to prawdziwy standard. Musisz zadbać o to, aby uczestnicy imprezy świetnie się bawili. Z pewnością pomoże Ci w tym fotobudka dzierżoniów, która da możliwość wykonania niepowtarzalnych zdjęć z różnymi ciekawymi motywami.

Atrakcja na każdą okazję

Jeżeli chcesz, aby Twoja impreza miała atrakcyjny przebieg, jednym z najlepszych pomysłów jest zamówienie na nią fotobudki. Twoi goście będą zachwyceni, że pomyślałeś o tej nowoczesnej atrakcji.

  • Wesela
  • Przyjęcia urodzinowe
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Eventy
  • Studniówki
  • Półmetki
  • Bankiety
  • Imprezy firmowe
  • Festyny

Fotobudka dzierżoniów

Gwarancja udanej zabawy

Zapewnij wspaniałą zabawę na swoim przyjęciu. Zagwarantuje ją fotobudka dzierżoniów. Dzięki niej Twoi goście będą cały czas się uśmiechali na samą myśl o możliwości zrobienia zwariowanych zdjęć.

Nieograniczona ilość zdjęć

Nie ograniczamy ilości zdjęć, które możesz wykonać przy użyciu wynajętej fotobudki. Rób ich tyle, ile chcesz. Uwieczniaj wszystkie wyjątkowe chwile, które mają miejsce na przyjęciu.

Personalizacja zdjęć

Z naszą pomocą spersonalizujesz wszystkie zdjęcia. Zaproponujemy tło oraz gadżety idealnie dopasowane do motywu przewodniego na Twojej imprezie. Zdjęcia będą odzwierciedleniem Twojego przyjęcia.

Galeria internetowa

Wszystkie zdjęcia, jakie wykonasz Ty i Twoi znajomi, zostaną zgromadzone w galerii internetowej. Masz do niej nieograniczonych dostęp. Możesz przeglądać znajdujące się tam zdjęcia.

Jak działa fotobudka?
Rezerwujesz Fotobudkę

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a zarezerwujemy specjalne dla Ciebie fotobudkę na termin, w którym będzie odbywała się Twoja impreza. Zapewnisz w ten sposób świetną atrakcję swoim gościom

Przyjeżdżamy na miejsce

Przyjeżdamy w dniu imprezy i roztawiamy naszą fotobudkę. Po 20 minutach Twoi goście mogą zaczynać zabawę.

Wybierasz śmieszne gadżety

Dobierz gadżety, które będą integralnie związane z przyjęciem, które organizujesz. Możemy zaproponować Ci wiele motywów, które idealnie wpasują się w klimat imprezy.

Ustawiasz się do zdjęcia

Jedynym Twoim zadaniem będzie właściwe ustawienie się do zdjęcia. Zapozuj w taki sposób, aby jak najlepiej wyjść na zdjęciu. Uśmiech na twarzy to podstawa.

Pstryk! I gotowe!

Wystarczy, że wciśniesz jeden guzik, a zdjęcie zostanie zrobione. Nie musisz nic więcej robić, aby pozyskać fotografie upamiętniającą obecność na przyjęciu. Proste, prawda?

Odbierasz  wydrukowane zdjęcie

Odbierz zdjęcie i ciesz się z tego, że mogłeś uwiecznić swoją obecność na przyjęciu, w tak atrakcyjny sposób.

Możliwość naszej fotobudki

Foto budka

Wykonaj zdjęcia, na których uwiecznisz swoją obecność na przyjęciu. Dostosuj je w pełni do swoich potrzeb. Wykorzystaj gadżety i różne motywy. Dzięki temu zdjęcia będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Videobudka

Zdjęcia to dla Ciebie za mało? Nagraj krótki filmik, na którym pokażesz, jak znakomicie bawisz się na przyjęciu. Będzie on świetną pamiątką z imprezy. Pokaże, że impreza była wyjątkowa.

Gifbudka

Nie chcesz robić zwykłych zdjęć? Wykorzystaj gadżety i motywy, aby wystąpić na zdjęciu jako wróżka, klaun czy czarownica. Możesz przebrać się, za kogo tylko chcesz, aby wyglądać zabawnie.

Greenscreen

Dobierz tło idealnie pasujące do motywu przewodniego imprezy, jaką organizujesz. Zapewnij w ten sposób wyjątkowy wygląd zdjęciom, które będą wykonywali uczestnicy imprezy.

Facebook / Twitter

Pochwal się zdjęciem wykonanym w fotobudce w Internecie. Udostępnij je w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku oraz na Twitterze. Będzie to okazja, aby pokazać, jak świetnie się bawisz.

E-mail

Pozyskaj zdjęcia, które wykonałeś na e-mail. Podaj nam swój adres, a prześlemy wszystkie zdjęcia, które chcesz zachować na pamiątkę. Dzięki temu nie będziesz musiał ich przechowywać tylko w wersji papierowej.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Działamy na terenie całego Dolnego Ślaska

Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów, Bielawa

Smile Party

Telefon: 785 368 391

Email: biuro@smileparty.pl

Fotobudka Dzierżoniów

Facebook

Instagram