Fotobudka Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów
785 368 391

Fotobudka Świdnica

fotobudka smileparty

FOTOBUDKA Smile Party

Ważnym elementem każdego przyjęcia są atrakcje. Jeżeli chcesz, aby goście świetnie się bawili, zadbaj o te najlepsze. Naszym zdaniem, na każdej imprezie wielką furorę zrobią fotobudki, które znajdują się w naszej ofercie fotobudka świdnica. Pozwolą uwiecznić wyjątkowe chwile, a przy tym przyniosą mnóstwo zabawy.

Atrakcja na każdą okazję

Fotobudka to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się na wielu przyjęciach. Jeżeli chcesz, aby impreza okolicznościowa, którą organizujesz była wyjątkowa pod każdym względem, zdecyduj się na ten wyjątkowy gadżet.

  • Wesela
  • Przyjęcia urodzinowe
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Eventy
  • Studniówki
  • Półmetki
  • Bankiety
  • Imprezy firmowe
  • Festyny
Dlaczego my?
Gwarancja udanej zabawy

Chcesz, aby Twoje przyjęcie zapadło w pamięci gości i aby bawili się na nim znakomicie? Obowiązkowo zdecyduj się na wynajęcie fotobudki. Ta atrakcja spodoba się wszystkim gościom.

Nieograniczona ilość zdjęć

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które nie wprowadzają limitów, jeżeli chodzi o ilość zdjęć wykonywanych przy użyciu fotobudki. Możesz ich wykonać tyle, ile tylko chcesz. Skorzystaj z tej możliwości.

Personalizacja zdjęć

Dostosuj wygląd zdjęć do motywu przewodniego swojej imprezy. Spraw, aby zdjęcia wyglądały tak, jak całe przyjęcie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie motywy idealnie dopasowane do potrzeb.

Galeria internetowa

Zgromadzimy wszystkie wykonane na imprezie zdjęcia w galerii internetowej. Będzie do nich nieograniczony dostęp. Przeglądaj je i wybieraj te, które najbardziej Ci się podobają.

Jak działa fotobudka?
Rezerwujesz Fotobudkę

Zadzwoń lub napisz do nas, a zarezerwujemy fotobudkę na termin, w którym będzie organizowane przyjęcie. Zapewnisz sobie dzięki temu idealną atrakcję na imprezę.

Przyjeżdżamy na miejsce

Przyjeżdzamy w dniu imprezy i rozstawiamy się w dyskretny sposób w 20 minut. Zawsze pojawiamy się wcześniej.

Wybierasz śmieszne gadżety

Dobierz gadżety, które chcesz, aby pojawiały się na zdjęciach. Mogą być one różnorodne. Możesz zdecydować się tylko na takie, które będą integralnie związane z motywem przewodnim Twojego przyjęcia

Ustawiasz się do zdjęcia

Teraz Twoja kolej. Musisz przyjąć atrakcyjną pozę, która zapewni Ci możliwość wykonania świetnego zdjęcia. Ustaw się tak, aby Twoja twarz była bardzo dobrze widoczna. Uśmiechnij się.

Pstryk! I gotowe!

Przyciśnij guzik, a zdjęcie zostanie wykonane. Nie musisz nic więcej robić, aby otrzymać zdjęcie, na którym wyglądasz świetnie wraz ze swoimi znajomymi. Prawda, że to proste?

Odbierasz  wydrukowane zdjęcie

Odbierz zdjęcia i ciesz się z możliwości otrzymania wspaniałej pamiątki, która będzie przypominała o wspaniałych chwilach.

Fotobudka Świdnica

Na każdym przyjęciu potrzebne są atrakcje. Bez nich goście będą narzekali na nudę i na pewno nie zaliczą imprezy do udanej. Zadbaj, aby tak nie było w Twoim przypadku. Zapewnij swoim gościom świetną atrakcję – fotobudka świdnica na pewno nią będzie. Pozwoli na uwiecznienie wyjątkowych chwil. Sprawdź nasz cennik i dobrze pakiet zgodny z Twoimi potrzebami..

GALERIA

Zdjęcia z naszej fotobudki

Fotobudka świdnica

foto budka na wesele świdnica

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdej Młodej Pary. Każdy chce, aby ten dzień został zapamiętany jako najlepszy w życiu. Jeżeli chcesz, aby przyjęcie weselne było atrakcyjne dla gości, zdecyduj się na fotobudkę. Zagwarantuje ona świetną zabawę i stworzy wyjątkową pamiątkę na lata. Zdjęcia będzie się przeglądało z wielką przyjemnością.

Fotobudki oferowane przez naszą firmę są w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Skorzystaj z naszej oferty.

PAKIET WESELNY
Wynajmij fotobudkę wraz z literami LOVE i zyskaj 100zł
Możliwość naszej fotobudki
Fotobudka

Wykonuj zdjęcia, które będą idealną pamiątką z Twojego przyjęcia. Przy użyciu jednego przycisku uwiecznij wszystkie wyjątkowe chwile, które wydarzyły się na imprezie okolicznościowej.

Videobudka

Zdjęcia to dla Ciebie za mało? Nasza fotobudka jest w stanie nakręcić także krótkie filmiki, na których będzie widać, jak Ty i Twoi znajomi świetnie się bawicie. Stwórz videopamiątkę ze swojej imprezy.

Gifbudka

Wystarczy, że staniesz przed fotobudką i wykonasz GIF-a. Co się na nim znajdzie, jest tylko kwestią Twojej wyobraźni oraz kreatywności. Będzie to niezwykła atrakcja, która sprawi, że wspomnienia zostaną uwiecznione w wyjątkowy pod każdym względem sposób.

Greenscreen

Wybierz tło takie, które najbardziej odpowiada motywowi przewodniemu Twojej imprezy. Pozwoli to na stworzenie pamiątki idealnie wkomponowanej w tematykę przyjęcia, jakie organizujesz.

Facebook / Twitter

Pochwal się zdjęciem wykonanym w fotobudce w Internecie. Udostępnij je w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku oraz na Twitterze. Będzie to okazja, aby pokazać, jak świetnie się bawisz.

E-mail

Pozyskaj zdjęcia, które wykonałeś na e-mail. Podaj nam swój adres, a prześlemy wszystkie zdjęcia, które chcesz zachować na pamiątkę. Dzięki temu nie będziesz musiał ich przechowywać tylko w wersji papierowej.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Działamy na terenie całego Dolnego Ślaska

Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów i Okolice

Smile Party

Telefon: 785 368 391

Email: biuro@smileparty.pl

Fotobudka Świdnica

Facebook

Instagram